Jaki zestaw Lego Ninjago wybrać?

Klocki marki Lego to fantastyczny sposób na zapełnienie wolnego czasu, zwłaszcza w przypadku dzieci. Lego Ninjago to klocki, których motyw zaczerpnięty został w serialu telewizyjnego o drużynie wojowników walczących ze złymi bohaterami. Dzięki klockom każdy maluch, jak i nieco starsze dziecko będzie mogło tworzyć ciekawe i intrygujące konstrukcje oraz walczyć ze złymi, czarnymi charakterami.

Jakie rodzaje Lego Ninjago można spotkać na rynku?

Jak już wyżej zostało wspomniane, zestawy klocków Lego Ninjago ściśle nawiązują do pewnego serialu telewizyjnego, który opowiada o przygodach wojowników walczących ze złymi bohaterami zagrażającymi światu i spokojnemu życiu innych ludzi. 

Niesamowite klocki Lego Ninjago pozwalają na budowanie fenomenalnych konstrukcji, czego przykładem jest Klasztor Spinjitzu. Zabawa nie kończy się jednak na budowaniu. Po stworzeniu odpowiedniego otoczenia, te starsze dzieci, a nawet i młodzież, mogą odgrywać sceny z serialowych epizodów według tego, co podpowiada im wyobraźnia. Fascynujące klocki Lego Ninjago z pewnością rozwijają zdolność przestrzennego planowania, rozbudzają wyobraźnię, pozwalają na wykraczanie poza serialowe ramy oraz uczą, czym jest dobro i zło oraz jak sobie z nim radzić. Obecnie na rynku można znaleźć wiele ciekawych i inspirujących zestawów klocków należących do serii Lego Ninjago

Każdy zapalony fan może wybierać i przebierać w ofertach, spośród których najpopularniejsze są:

  • Lego Ninjago Latający samochód,
  • Lego Ninjago Imperialna świątynia szaleństwa,
  • Lego Ninjago Perła przeznaczenia,
  • Lego Ninjago Turniej Żywiołów.

Każdy zestaw klocków z tej serii to gwarancja niesamowitej zabawy. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na zestaw zawierający wiele ciekawych elementów, czy nieduże komplety z postaciami czy pojedynczymi pojazdami – seria Lego Ninjago z pewnością zaspokoi chęć zabawy każdego fana serialu i nie tylko.

klocki lego ninjago

Od czego zależy wyjątkowość klocków Lego Ninjago?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta. Każdy zagorzały fan serialu może wcielić się w ulubionego bohatera i za pomocą klocków stworzyć świat, który pokochał od pierwszego odcinka. Zabawa zestawami należącymi do Lego Ninjago to nie tylko układanie klocków, ale także nauka współpracy, nauka pomagania, odnajdywanie w sobie pokładów odwagi oraz opowiadanie historii ze swojej perspektywy. Najbardziej wyjątkowym jest jednak fakt, że każde dziecko może poczuć się jak odrębny bohater serialu i sam pokierować losem mniej lub bardziej lubianych postaci.