Jak się nosi beret?

Beret powraca jako modny dodatek, zyskując na popularności po pojawieniu się na wielu pokazach mody. Ale noszenie beretu nie zawsze jest łatwym zadaniem. Jest tak wiele różnych sposobów noszenia beretu, że często o nich w ogóle zapomina, co jest bardzo złe. Ta czapka naprawdę może mieć wielki wpływ na Twój strój, a noszona z niektórymi ubraniami ma odważną wymowę.

How to Wear a Beret the Right Way

Więc nie ignoruj ​​tego, po prostu naucz się, jak nosić beret we właściwy sposób – ze stylem i klasą (nie jak francuski malarz lub cukiernik), a będziesz mogła przenieść swój styl na zupełnie nowy poziom.

Właściwy sposób noszenia i ustawiania beretu

Pierwszym krokiem do nauczenia się, jak nosić beret, jest dokładne zrozumienie, jak należy go umieścić na głowie. Berety należy nosić na bok.

  1. Umieść beret na głowie tak, aby krawędź znajdowała się około pół cala do cala od uszu i w 3/4 wysokości czoła. Tył powinien sięgać do karku, ale wygodnie przylegać.
  2. Podwiń rondo. Popchnij rondo w górę, pociągając brzeg materiału w dół. Rondo jest bardzo małe i znajduje się po jednej stronie krawędzi beretu
  3. Prawidłowo umieść beret. Pociągnij jedną stronę beretu w dół i na ucho, aby wyglądał na odpowiednio przechylony.
  4. Dostosuj beret, aż znajdziesz odpowiednią równowagę i wygląd. Dopasowanie beretu to sztuka sama w sobie. Nie ma jednego „poprawnego” sposobu ułożenia beretu, ale tak wygląda najlepiej. Pociągnięcie beretu głębiej nad ucho po prostu tworzy bardziej wyszukany wygląd, ale także sprawia, że ​​beret wygląda bardziej płasko. Podciągnij górę beretu, aby zmniejszyć nachylenie i uzyskać pełniejszy wygląd.
  5. Przymocuj beret do swoich włosów. Użyj szpilki lub innej metody, aby upewnić się, że się nie porusza. Berety są znane z tego, że się ślizgają, a jeśli są luźne, nie zakładaj beretu bez przypinania go do włosów. Skutkuje to ciągłymi zmianami, które mogą zrujnować Twój wygląd.

Wybierz odpowiedni strój do beretu

Beret nie będzie pasował do wszystkich stylizacji, ale może dodać ciekawej dynamiki różnym typom stylizacji.

  1. Noszenie beretu w casualowym stroju. Twoje stroje mogą stać się designerskie, jeśli dodasz do nich beret. Noś go z dżinsami i fajną skórzaną kurtką, aby uzyskać stylowy, artystyczny wygląd. Lub dodaj go do swojej ulubionej bluzki, aby wydobyć jej kolor. Beret można nosić z każdym casualowym strojem, który wymaga odrobiny urozmaicenia.
  2. Noszenie beretów w strojach od projektantów. Fantazyjną sukienkę i stylową bluzkę podkreśla dopasowany lub kontrastujący kolor beret. Często jest on noszony z modnymi marynarkami, nadając im prawdziwie atrakcyjny wygląd. Połącz go z dowolnym nowoczesnym strojem, w którym przydałby się efektowny dodatek.
  3. Noszenie beretu z długimi włosami może być wyzwaniem. Długie włosy mogą po prostu przeszkadzać podczas noszenia beretu. Nigdy nie układaj włosów w kok, nie możesz nosić beretu z kokiem. Nie zmieści się i rzadko pozostanie na miejscu, gdy będzie umieszczony nad nim. Niech twoje włosy zwisają prosto po bokach. Będą pięknie wyglądać wypływając z beretu.
  4. Jak nosić beret z kręconymi włosami? Noszenie beretu z kręconymi włosami jest możliwe, może to nawet wyglądać niesamowicie.

Możesz nosić beret z długimi kręconymi włosami, o ile jest on prawidłowo ułożony.

Ułóż beret na głowie w ten sam sposób, ale ułóż kręcone włosy tak, aby wypływały na zewnątrz i po bokach twarzy i ramion. Większe loki będą przeszkadzać w pozycjonowaniu i mogą wpływać na wytrzymałość beretu, więc jeśli to możliwe, unikaj noszenia beretu z większymi lokami. Najlepiej wyglądają długie loki o małej średnicy lub luźne falowane włosy.