Co ubrać na 18?

Gratulacje!!! Możesz teraz legalnie głosować, robić sobie tatuaże i kupować losy na loterię w Stanach Zjednoczonych!

Świętowanie tego epickiego kamienia milowego wymaga szalenie modnego, wspaniałego stroju nie z tego świata, godnego urodzinowej galerii sław – ponieważ zapamiętasz go na zawsze. Prosto od najbardziej stylowych osobistości na świecie, oto najsłodsze stroje idealne na Twoje 18. urodziny.

1.     Oślepiający blask

Na 18. urodziny Kylie miała na sobie mini sukienkę pokrytą kryształami i jej niezbędną na imprezę, falującą blond perukę. Uzupełniła stylizację nagimi obcasami na pasku i dopasowaną mini torebką.

2.     Niski (ale wciąż gorący) klucz

Ten fason urodzinowy jest idealny na wieczorne imprezy z przyjaciółmi. Możesz skopiować Sofię w kilka sekund, ponieważ prawdopodobnie masz już jej bandeau / dżinsową kurtkę / spodnie dresowe w swojej szafie.

3.     Na luzie

Jak prawdziwa aktywistka, Yara Shahidi pominęła tradycyjną imprezę z okazji 18.urodzin dla czegoś znacznie ważniejszego: zarejestrowania swojej rodziny do wyborów. Miała na sobie T-shirt Jamesa Baldwina z cytatem z kilkoma złotymi wisiorkami, który zapewniał luźny, ale nadal stylowy wygląd.

4.     Szykownie, cała na biało

W swoje 18. urodziny Zendaya spacerowała po czerwonym dywanie w najfajniejszym, całkowicie białym stroju. Wnieś tę samą energię w swój wielki dzień dzięki ekskluzywnym akcesoriom, takim jak obręcze XL i luksusowy zegarek na rękę.

5.     Dziewczęco

Wyglądając jak prawdziwa Alicja w Krainie Czarów, Dove Cameron na 18. wybrała jasnoniebieską sukienkę w kształcie A. Jej miękkie fale i czółenka wyglądają świetnie, bez względu na to, co zdecydujesz się założyć.