Dom

Biała kuchnia – nowoczesna kuchnia. Zainspiruj się!

Kuchnia jest sercem domu, a jeśli chodzi o tworzenie ponadczasowego projektu, z całkowicie białą paletą nigdy się nie pomyslisz. Ciekawi Cię, jak uzyskać efektowny wygląd? Te kuchnie o wysokim designie, oferujące wszystko, od eleganckich mebli po przyciągające wzrok kafelki, są inspiracją, której potrzebujesz, aby białe odcienie pasowały do ​​Twojej własnej przestrzeni.

  1. PONADCZASOWA BIAŁA KUCHNIA
Countertop, Room, Kitchen, Furniture, Orange, Property, Interior design, Cabinetry, Shelf, Home,

Miky i Leticia Grendene, właściciele hot spotu Casa Tua w Miami, kochają rozrywkę, a ich klasyczna biała kuchnia jest idealnym miejscem spotkań gości. Przestrzeń obejmuje urządzenia Wolf, a także stołki Design Within Reach, które znajdują się pod blatem z importowanego marmuru z Carrary.

  1. KLASYCZNA BIAŁA KUCHNIA
Furniture, White, Room, Kitchen, Countertop, Interior design, Property, Table, Floor, Dining room,

Brigette Romanek zaprojektowała klasyczną kuchnię dla domu rozrywkowego dyrektora Kenta Beldena w Hamptons. Całości dopełniają lampy wiszące Tom Dixon Studio i krzesła barowe firmy Thomas Hayes Studios.

  1. KUCHNIA PENTHOUSE
White, Room, Interior design, Property, Furniture, House, Floor, Building, Architecture, Table,

Penthouse projektanta mody Jeffreya Dodda na Manhattanie to lekcja tworzenia monochromatycznej przestrzeni z charakterem. Całkowicie białe powierzchnie i szafki tworzą uderzający design.

  1. KUCHNIA BIAŁY NOWY ORLEAN
White, Furniture, Room, Property, Interior design, Table, Floor, Dining room, Ceiling, Building,

Założycielka Ave Home, Lisa Rickert, wybrała jasną białą kuchnię do swojego domu w Nowym Orleanie. Miękkie szare szafki, parkiet oraz czarna i mosiężna linia Lacanche pomagają zrównoważyć wygląd.

  1. BIAŁA KUCHNIA NEW YORK
Countertop, Furniture, Room, Kitchen, Cabinetry, Interior design, Floor, Property, Lighting, Table,

Nowojorski apartament, zaprojektowany przez Michelle Gerson, obejmuje elegancką białą kuchnię z oprawami oświetleniowymi Van den Akker nad wyspą. Para białych stołków Dennis Miller podkreśla aranżację.