3 rodzaje kwasu hialuronowego w 1 – dowiedz się więcej o SUPER HYALURONIC ACID™

Kwas hialuronowy to jeden z najbardziej znanych składników o działaniu silnie nawilżającym, który znajdziesz w wielu kosmetykach. Jednak najlepsze efekty działania daje połączenie wielu rodzajów kwasu hialuronowego w jednym kosmetyku. Tak zrobiła marka Hada Labo Tokyo, która połączyła 3 rodzaje kwasu hialuronowego, tworząc technologię SUPER HYALURONIC ACID™. Jak to działa?

Kompleks SUPER HYALURONIC ACID™ zastosowany jest w wielu produktach marki, by zmaksymalizować efekty nawilżenia i utrzymać je w skórze. To połączenie kwasu HA+, MICRO HA i MAKRO HA. 

Kwas hialuronowy HA+ – wnika i przyciąga wodę

HA+ zawiera najmniejsze cząsteczki, spośród wszystkich 3 rodzajów kwasu hialuronowego, zastosowanych w kompleksie SUPER HYALURONIC ACID™. Małe cząsteczki mają zdolność przenikania do głębszych warstw skóry oraz przyciągania do siebie wody. Dzięki temu skóra jest optymalnie nawilżona na głębokim poziomie. Staje się gładsza, bardziej jędrna i miękka. Takie działanie kwasu hialuronowego zapewnia skórze nawet dwa razy skuteczniejsze działanie. Przeniknięcie do głębokich warstw skóry chroni także przed szybkim przesuszeniem.

Kwas hialuronowy MICRO HA – wypełnia skórę

MICRO HA zbudowany jest tak, by przenikać w głąb skóry, ale w płytsze jej warstwy, w porównaniu do możliwości kwasu HA+. Ma on zdolność gromadzenia wody w skórze, a przeniknięcie do płytszej warstwy, zapewnia efekt wypełnienia i wygładzenia skóry. Dzięki temu zauważysz, że skóra stanie się wyraźnie gładsza, a płytkie zmarszczki będą wypełnione. Kwas hialuronowy MICRO HA opóźnia procesy starzenia się skóry i pojawianie się nowych zmarszczek.

Kwas hialuronowy MAKRO HA – zapobiega utracie wody

MAKRO HA to największe cząsteczki kompleksu SUPER HYALURONIC ACID™. Nie wnikają one do wnętrza skóry, ale pozostają na jej powierzchni, wspierając naturalne działanie warstwy hydrolipidowej. Są one blokerem, utrudniającym utratę wody z wnętrza skóry, dzięki czemu jest ona chroniona przed przesuszeniem. MAKRO HA jest niczym ochronny płaszcz, otulający skórę i zatrzymujący wodę w jej wnętrzu. 

Połączenia 3 rodzajów kwasu hialuronowego w kompleksie SUPER HYALURONIC ACID™ zapewnia maksymalne nawodnienie i ochronę przed jego utratą. Dzięki takiemu działaniu skóra jest odpowiednio nawilżona przez cały dzień. Działanie SUPER HYALURONIC ACID™ opóźnia procesy starzenia się skóry, przywraca jej młody wygląd i zdrowy blask, a także zapobiega negatywnym konsekwencjom przesuszenia. To technologia, którą możesz zastosować na swojej skórze i zapewnić sobie piękny wygląd.